موزه فرش ایران

سرپرست موزه فرش منصوب شد

مهران صحرایی سرپرست موزه فرش شد

با حکم پرهام جانفشان- مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مهران صحرایی سرپرست موزه فرش شد

با صدور حکمی از سوی پرهام جانفشان- مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی،  مهران صحرایی که پیش از این، معاون مدیر موزه فرش بود، به عنوان سرپرست موزه فرش منصوب شد.

موزه فرش ایران چند سالی است که زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران مدیریت می‌شود و علیرغم امکانات و بودجه‌ محدود شده‌اش، حافظ با ارزش‌ترین نمونه‌های فرش‌ دست‌بافت ایران از سده‌های گذشته تا دوران معاصر است.

در یک سال و نیم گذشته مدیریت این موزه بر عهده سجاد نوروزیان بود. نوروزیان که فاقد تجربه موزه‌داری بود، پیش از آن به عنوان دستیار ضرغامی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با ایشان همکاری داشت. پس از انتصاب ضرغامی به عنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، - از مهرماه ۱۴۰۰- سجاد نوروزیان، با این هدف که بتواند مشکلات زیرساختی موزه فرش را از میان بردارد. مدیر پرحاشیه موزه فرش شد.

روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران با اعلام خبر انتصاب سرپرست جدید، همچنین اشاره کرده که سجاد نوروزیان به اذعان فعالان حوزه میراث فرهنگی، در یک سال‌ونیم مدیریت خود، توانسته بسیاری از مشکلات زیرساختی موزه فرش را برطرف کند.

مدیر پر حاشیه موزه فرش از عملکرد خود می‌گوید  

 

اگر این مطلب را می‌پسندید از طریق لینک‌های زیر در شبکه‌های اجتماعی به سایر علاقه مندان همرسانی کنید!

دیدگاه ها

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نظرات شما:

  • نظرات حاوی هرگونه توهین و یا نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظرات به غیر از زبان فارسی و یا غیر‌مرتبط با مطلب، منتشر نمی‌شود.