نمایشگاه داخلی

نمایشگاه تخصصی فرش و تابلو فرش در قزوین برگزار می شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین گفت: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از 6 تیر ماه در قزوین برگزار می شود.

سایت اطلاع رسانی فرش ایران - کارپتور

 

احمد خورگامی در این باره اظهارداشت: فرش اصیل دستباف ایرانی، در اقصی نقاط جهان به قدری درخشندگی دارد که همگان به آن اذعان دارند و ما وظیفه داریم در معرفی و صیانت از این هنر ملی و ارزشمند تلاش کنیم.

خورگامی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه های تخصصی نقش مهمی در معرفی توانمندی های تولیدکنندگان و دست اندرکاران حوزه فرش دستباف دارد و بستر مناسبی را برای نمایش آفرینش زیباترین، جذاب ترین و ارزشمندترین دست بافته های زنان و مردان هنرمند ایرانی فراهم می کند.

وی افزود: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از تاریخ 6 لغایت 10 تیر ماه به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

خورگامی یادآورشد: بیش از 30 تولید کننده و فعال حوزه فرش دستباف از استان های آذربایجان شرقی، قم،  زنجان، چهارمحال و بختیاری، قزوین و تهران محصولات و تولیدات خود را در زمینه فرش‌های تمام ابریشم، گبه، گلیم، فرش بیجار، قالی‌های روستایی و عشایری، فرش بختیاری و سایر اقلام در این نمایشگاه عرضه خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین اظهارداشت: آشنایی مردم با این هنر ملی، حمایت از تولید کنندگان داخلی، حمایت از صنعت و تولید ملی و ارج نهادن به هنر فاخر و ارزشمند قالیبافان فرش دستباف ایرانی، ایجاد فضایی مناسب برای برقراری ارتباط مستقیم بین مصرف کننده و تولید کننده از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

این مسئول گفت: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از ساعت 16 الی 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین پذیرای بازدید شهروندان است.


 

چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش قزوین
6 لغایت 10 تیر ماه | محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین

شانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف و تابلو فرش اردبیل
31 خرداد لغایت 3 تیر ماه 1401

نمایشگاه سراسری "فرش و تابلو فرش" در کرمانشاه 
22 - 27 خرداد ماه 1401محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه واقع در انتهای پارک شاهد

دیدگاه ها

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نظرات شما:

  • نظرات حاوی هرگونه توهین و یا نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظرات به غیر از زبان فارسی و یا غیر‌مرتبط با مطلب، منتشر نمی‌شود.